הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
  • Facebook
  • Youtube
  • גלריית תמונות
פתח/סגור תפריט

 الروضات والبساتين גני ילדים

רכזת גנים: פולה כבהא מחאמיד
טלפון:0737078689
פקס: 04-6257702

אם רוצים להגיע מהר ללכת לבד, אם רוצים להגיע רחוק ללכת ביחד.

אנו בבסמ"ה הולכים ביחד על מנת להגיע רחוק, במיוחד בתחום הגנים, מכיוון שילד נחשב לפיקדון של ההורים שלו, דבר שמחייב עבודה משותפת ומערכתית על בסיס  של הגישה החינוכית ההוליסטית הנגזרת מעקרונות משרד החינוך. אנחנו רואים חשיבות רבה בגני הילדים כמסגרת ראשונה לפיתוח כישורי חיים ומיומנויות בסיסיות. 
זה מתבטא בשיתוף פעולה עם גננות, סייעות, ופיקוח על מנת להפוך הגנים לבית חם וסביבה מטפחת ונוחה, המענה לצורכי הילדים בגן תוך דגש בפיתוח יכולות וכישורים עם הקניית הרגלים שונים וקידום הישגים, על מנת להוות תשתית חשובה לצמיחת הילדים בעתיד. 
בנוסף שיתוף הפעולה  מאפשר בניית השתלמויות והכנסת תכניות לימודים חדשות על פי הצורך. על מנת שהילדים יקבלו במהלך שהותם בגן את המרב והמיטב. 
אנו רואים חשיבות רבה בעבודה משותפת עם מערך ההדרכה והייעוץ שהצטרף לעשייה החינוכית. כמו כן שיתוף הורים בעשייה בגן מזכה את ילדינו בחווייתיות, יצירתיות והקניית ערכים. 
כל אלה עוזרים לילדם לעצב את אישיותם.

גני הילדים בבסמ"ה בולטים בייחודיות: 

במסגרת הסמכת גנים ל- "גנים ירוקים" לשנת תשע"ח, מתקיימות פעילויות המבוססות על התנסויות שונות מעולם הטבע והסביבה תוך קיומם של גינות לימודיות בשיתוף ההורים.
  • תכנית אור: תכנית תמיכה והעשרה לילדים עם בעיות שפה בעזרת ספרי ילדים. התכנית מועברת על ידי מתגברות שנפגשות עם הילדים פעמיים בשבוע במסגרת הכיתה ועובדות עם הילדים ברמה הקבוצתית והפרטנית.
בשנת הלימודים תשע"ח השנה הנוכחית 2017/2018  פועלים בבסמ"ה
  • 26 גנים  ( 9 גנים חובה, גיל 5-6 )
  • 15 גנים טרום חובה, גיל3-4 )
  • 2 גנים ח.מ (גן שפתי ). 

מספר ילדים בכללי : 686 ילדים , 239 ילדי חובה , 447 טרום חובה ,18 שפתי. 

שעות פעילות:

גנים פועלים בימים א'  עד ה' בשעות 7:30 - 14:00

الروضات والبساتين גני ילדים